KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11211027
nr 1121 1027
Teckning
Oidentifierad konstnär, signerad. 1926, Kvinna och man, 21x28
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 augusti 2017
kl 20:03:33
200 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr