KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11211027

nr 1121 1027

Teckning

Oidentifierad konstnär, signerad. 1926, Kvinna och man, 21x28

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 augusti 2017
kl 20:03:33